Akıllı Evinizde Zehirli Gazlara Karşı Güvendesiniz!

Binalarda ve evlerde olası zehirli gaz ya da doğal gaz sızıntılarında mal ve can kayıpları yaşanabilmektedir. Bu durum günlük hayatımızda çok sık karşılaştığımız bir sorun olmadığından başa geldiğinde fark edilmesi güç olmaktadır. Özellikle kokusu fark edilemeyen ancak zehirli gazlarda ciddi sıkıntılar yaşanabilmektedir. Markamıza ait akıllı ev sistemi modüllerinin pek çoğunda gaz alarmı opsiyon olarak sunulmaktadır ve oldukça da uygun fiyatı bulunmaktadır.

Akıllı Ev Güvenlik Sistemleri Opsiyonları

Ev otomasyon sistemlerimizin hırsız alarmı, zehirli gaz alarmı (doğalgaz alarmı), su taşkın alarmı, panik alarmı, tıbbi alarm, yangın alarmı gibi pek çok güvenlik opsiyonlarını müşterilerimize sunmaktayız. Bu güvenlik opsiyonlarını oluşturulan olası senaryolara göre de akıllı evin güvenlik tasarımı yapılmaktadır. Üstelik müşterilerimiz bütün bu özellikleri modüllerimizin birer opsiyonu ya da modül opsiyonu olarak satın alabilir, istemediği takdirde tercih etmeyebilir.

Bağımsız çalışabilen güvenlik modüllerimiz sayesinde akıllı otomasyon sistemlerinde veya endüstriyel alanlarda da güvenliği kısmı olarak sağlaması açısından kullanılabilir. IP 65 standardına sahip kap tasarımları sayesinde toza dayanaklı modüllerdir.

Modüler Akıllı Ev Sistemleri