Akıllı Evinizde Su Vanası Kontrolü Artık Çok Kolay!

Hem güvenlik hem de konfor için akıllı evlerde, uzaktan, tek tuşla su vanası kontrolü oldukça önemlidir. Su vanasının kontrolünü her türlü su tesisatında gerçekleştirebilmekteyiz ve akıllı ev sistemine entegre şekilde çalışabilmektedir. Su vanası kontrol modülü ev otomasyonundan bağımsız olarak da çalışabilmektedir.

Su Vanası Kontrolü Nerede Kullanılır?  Nasıl Kullanılır?

Su vanalarının kontrolü binalardaki her türlü su tesisatının kontrolünde kullanılabilir. Ancak yaygın olarak havuz doldurma ve havuz boşaltma tesisatında ve evlerin en yaygın kullanılan mutfak – banyo musluklarının tesisatında kullanılmaktadır. Belirtilmelidir ki “otomatik bahçe sulama” sistemi de bir tür su vanası kontrolü içermektedir ancak otomatik bahçe sulama sisteminde zaman ayarlı ya da manuel direktiflerle kullanılabilmektedir.

Bağımsız çalışan ya da sisteme entegre çalışan modüllerimiz akıllı cep telefonu uygulamasından kolayca kullanılmaktadır. “Hoşça kal” modunda bütün vanaları tek seferde kapatılabilir ya da kontrol edilmek istenen vanaları tek tek mobil uygulamadan kolayca kontrolü sağlanabilir. Bu özelliği satın almak için akıllı ev sisteminin tamamını satın almaya gerek yoktur, bu modül akıllı ev sisteminden bağımsız şekilde de çalışabilmektedir.

Modüler Akıllı Ev Sistemleri