Modüler Akıllı Ev Sistemi Güvenlik Modüllerinden; Su Taşkın Alarm Modülü

Günümüzde evlerde çok sık görülmese de, su taşkın kazalarının ciddi mal ve can kaybına yol açtığı gerçeği vardır. Özellikle de su taşması ve evi su basması sonucunda prizlere, gerilim kaynaklarına kaçan sular sonucunda elektrik çarpması sonucu can kaybı oluşmakta ve elektronik, ahşap gibi eşyalarda bozulmaktadır. Bu nedenle su taşkın alarmı hayati önem taşımaktadır.

Müşterilerimize sunduğumuz ve opsiyon olarak uygun fiyata satın alabilecekleri su taşkın alarm modülü, akıllı ev sistemine entegre şekilde çalışabildiği gibi bağımsız olarakta çalışabilmektedir. Ancak akıllı ev sistemi ile entegre şekilde çalıştığında, bütün tanımlı kullanıcılara SMS atar, mobil uygulamada bildirim olarak görülür ve alarmı bütün odalarda çalar. Ancak bağımsız olarak satın alındığında sadece alarm çalar ve uygulamada bildirim olarak gelir. Sadece SMS atma özelliği markamıza ait akıllı ev sistemlerinin ana modüllerinde olduğu için bu özellik bağımsız çalışan modüllerde kullanılamamaktadır.

Su taşkın alarmını tasarlarken ultra düşük güç tüketimli, su sızmalarına karşı korumalı IP-65 standartlarında tasarladık ve hızlı şekilde çalışmasına önem verdik. Bir su taşkın alarm sisteminden ne beklenirse bütün beklentileri karşılayacağından emin olabilirsiniz.

Modüler Akıllı Ev Sistemleri