Akıllı Ev Sistemlerimizi SMS ile Kontrol Edebilirsiniz

İnternetin olmadığı durumlarda evin dışından akıllı ev sistemlerimizden bilgi alabilmek ve yönetebilmek oldukça kritik öneme sahip olmaktadır. Akıllı ev sistemlerimizde, internetin kesildiği durumlarda akıllı evin bütün özelliklerini SMS yani kısa mesajla yönetebilir ve istediğiniz bilgileri de kısa mesajla alabilirsiniz. Üstelik mobil uygulamalardan ayarlayacağınız acil durumlarda ise direkt sms ile kullanıcılara ulaşmaktadır.

Akıllı Ev Sistemlerinde SMS ile Kontrol İçin Örnek Senaryolar

1  –  Örnek senaryolar üstünden gidilecek olunursa yangın, hırsız ya da zehirli gaz alarmlarında olası internet kesintilerinde size sms ile acil bildirimde bulunmaktadır. Varsayılan ayar olarak akıllı ev sistemlerimizde internet olduğunda da alarmlar sms bildirimi yapmaktadır. Ancak bu durum mobil uygulamadan kolayca değiştirilebilmektedir.

2 – Evdeki internet bağlantısının olmadığı bir kış gününde, akıllı kombi kontrolünü sağlayıp, eve varılmadan istenen sıcaklığa ulaşması sağlanabilir. Böylece müşterilerimiz akıllı ev sistemlerine kesintisiz şekilde hükmedebilme yetisi kazandırmaktadır.

SMS ile Akıllı Ev Sistemi Kontrolünün Faydaları

Örnek senaryolarda da görüldüğü gibi akıllı ev sistemini internet olmaksızın uzaktan yönetebilme yetisi güvenlik, konfor ve tasarruf sağlamaktadır. İnternetin kesilme oranı düşük oranlı gibi görünse de, kritik zamanlarda önemli faydaları bulunmaktadır. Akıllı otomasyon sistemlerinin sadece internetten kontrol edilebilme dezavantajını müşterilerimize yaşatmamaya özen gösteriyoruz; akıllı ev sistemlerimize bluetooth, internet ve SMS ile kontrol seçeneklerini müşterilerimize sunuyoruz.

Belirtmek gereklidir ki SMS ile akıllı ev kontrolü müştelerimiz için opsiyonel bir özelliktir. İstedikleri takdirde satın alınabilir.

Modüler Akıllı Ev Sistemleri