Otomatik Bahçe Sulama Modülü

Villaların, binaların ve sitelerin bahçeleri düzenli olarak sulanması gerekmektedir. Bu otomatik bahçe sulama sistemini içeren akıllı modülümüz, damla sulama sistemiyle entegre şekilde periyodik ve uzaktan kontrollü sulamaya imkan vermektedir. Wi-Fi ve bluetooth bağlantılı, mobil uygulamalarımız üzerinden uzaktan kontrolü sağlanmaktadır.

İstenilen periyotlarda bahçe sulama sisteminin çalışması ayarlanabilir, istenildiğinde ise anlık komutlarla çalıştırılabilir. Akıllı ev sistemine entegre şekilde çalışabildiği gibi periyodik bahçe sulama modülü bağımsız olarak da çalışabilmektedir. Bu özelliği sayesinde sadece modül satın alınarak, binaların ve sitelerin bahçe sulama sitemine kolayca entegre edip kullanılabilir.

Aslında akıllı bina ve akıllı ev sistemi uygulaması olsa da günümüzdeki pek çok yazlığın, villanın, sitenin hatta tarım alanlarının ihtiyacını giderecek, bahçeleri koruyacak ve su tasarrufu sağlayacak önemli bir akıllı otomasyon modülüdür.

Tarım Alanlarında Periyodik Bahçe Sulama Sistemi Kullanılabilir mi?

Bu modül su kaynağı olan, su tesisatı olan ve uzaktan kontrollü damla sulama sistemi ihtiyacı olan her yerde kullanılabilir. Bu nedenle sadece akıllı bina uygulaması değil akıllı tarım uygulamalarında da etkin şekilde kullanılabilir.

Modüler Akıllı Ev Sistemleri