Dünyada Bir İlk! Kişiselleştirilebilir Akıllı Ev Sistemleri

Günümüzde akıllı ev sistemleri belirli model ve çok az seçeneklerle satışa sunulmaktadır. Bu durum kullanılmayacak özelliklere fazladan para verme ile sonuçlanmakta ve fiyat/ihtiyaç karşılama endeksinin çok büyük çıkmasına neden olmaktadır. Ancak kişiselleştirilebilir akıllı ev sistemlerimiz ve kişiselleştirilebilir modüllerimiz sayesinde müşterilerimiz kullanmayacakları özellikleri satın almaz ve dolayısıyla ihtiyaçlarını karşılayabilecek akıllı ev sistemlerini çok uygun fiyatlara satın almasına olanak sağlanır.

Örneğin akıllı ev sistemlerimizin özelliklerinden olan “zehirli gaz alarmı” istenmediği takdirde ilgili modülümüz ve sistemimizden bu özellik kolayca çıkartılabilmekte ve sistem fiyatında indirim sağlanabilmektedir. Bir diğer örnek ise internetin kesilmesi durumlarında akıllı ev sisteminin kontrolünün sağlanması için geliştirilen “SMS ile kontrol” özelliği tıpkı diğer özellikler gibi müşterilerimizin tercihine bırakılmıştır.

Kişiselleştirilebilir akıllı ev sistemine sahip olmak için müşterilerimiz ön sipariş ile akıllı ev sistemini kişiselleştirebilir, müşterilerimizin tercihlerine göre esnek üretimimizi gerçekleştirip, 3 ile 5 iş günü arasında teslim edilmektedir.

Modüler Akıllı Ev Sistemleri