Tasarruf İçin Enerji Tüketim Raporlama!

Akıllı ev sistemi modüllerinin ve ana modülünün gerek kendi harcadığı güç tüketimlerini gerekse de akıllı evin anlık ve geçmişe dönük enerji tüketimini mobil uygulamalarımızdan görmek mümkündür. Ultra düşük güç tüketimli akıllı ev sistemleri geliştirmekte ve müşterilerimizin enerji tasarrufu sağlaması için akıllı teknolojiler geliştirdik.

Mobil uygulamalarımızdan “enerji tüketim raporlama” sekmesinde kolayca ulaşılabilecek, detayları ve tüketim – zaman grafiğinde anlamlı veriler elde edebilecektir. Bu verilere dayanarak tasarruf önlemlerinin alınması da kolaylaşacaktır. Ayrıca priz kontrolü, akıllı lamba kontrolü, su vanası kontrolü, akıllı kombi kiti sayesinde kombi kontrolü, periyodik bahçe sulama sistemi ile bahçe sulama kontrolü yapılarak elektrik, su ve doğalgaz giderlerinde büyük tasarruflar sağlanır. “Ne kadar tasarruf sağlanabilir ki?” diye akıllarda soru işareti oluşabilir, iklim koşullarına ve kullanımlara göre değişmekle beraber faturalarda %30’a varan tasarruflar sağlanabilir.

Akıllı ev sisteminin opsiyonel bir özelliği olarak enerji tüketim raporlama özelliğini müşterilerimize sunmaktayız. Pek çok özellik gibi müşterilerimiz bu özelliği opsiyonel olarak satın alabilir ve akıllı evindeki enerji tüketim raporlarına sahip olabilir.

Modüler Akıllı Ev Sistemleri