Akıllı Ev Sistemlerimizde İstediğiniz Elektrik Tesisatına Hükmedebilirsiniz!

Geliştirdiğimiz modüler akıllı ev sistemlerinin, elektrik kontrol modülü sayesinde istenilen elektrik tesisatının kontrolü yapılabilir. 20A 220VAC Değerlerine kadar kontrol yapılabilen bu modülümüz sayesinde normal bir şebekeden gelen elektriğe hükmedebilirsiniz. Taşınabilir olması, toz ve darbelere karşı korunaklı yapısı ve küçük olması nedeniyle kolayca kullanılır ve uzun ömürlüdür.

Akıllı ev sistemleri için vazgeçilmez bir özellik olarak karşımıza çıkan ve tesisat düzeyinde elektrik kontrolü oldukça önemlidir. Kullanımı mobil uygulamadan olup, oldukça basittir. Sadece mobil uygulamalardan tanımlamanız yeterli olacaktır.

Elektrik yönetim modülü akıllı ev sistemi ile entegre şekilde çalışabilen ancak bağımsız şekilde de satın alınabilir ve kullanılabilir.

Akıllı Ev Sistemleri İle Güç Sizde!

Akıllı priz, akıllı aydınlatma modülü, elektrik kontrol modülü, su vanası kontrol modülü, otomatik bahçe sulama sistemi, perde – panjur kontrolleri, lamba kontrolü ve kombi kontrolü ile kontrol tam olarak sizde. Üstelik otomatik, yarı otomatik ve manuel yönetim seçenekleriyle hayatı kolaylaştıran zamandan ve enerjiden tasarrufu sağlayan akıllı ev sistemleri ile karşınızdayız.

Modüler Akıllı Ev Sistemleri