Akıllı Ev Sistemlerimiz Enerji Tasarrufu Sağlar!

Akıllı ev sistemlerimize ait modüllerde enerji ve su tasarrufu sağlamaya dair modüller bulunmaktadır. Kombi kontrolü sayesinde kış aylarında %30’u geçen enerji tasarrufları yapabilmektedir. Zaman ayarlı ya da uzaktan kontrollü bahçe sulama sistemi ise hem iş gücünden hem de suyun fazla kullanılmasını önleyerek tasarruf sağlamaktadır.

Ayrıca akıllı evinizde “hoş geldiniz” ve “hoşça kalın” modları sayesinde lamba gibi açık unutulup enerji harcayan bütün güç tüketimleri sonlandırılır. Bu da büyük bir enerji tasarrufu sağlar.

Düşük Güç Tüketen Akıllı Ev!

Ar-Ge faaliyetlerimizi gerçekleştirirken ultra düşük güç tüketimi ile çalışan akıllı ev sistemleri geliştirmeye özen göstermekteyiz. Bu nedenle akıllı ev modüllerimizin tamamı düşük güç tüketimleriyle çalışmaktadır. Hatta pek çok modülümüzde enerji tüketim raporlama özelliği ile anlık harcanan güç görüntülenebilmektedir.

Neden Düşük Güç Tüketimli Akıllı Ev Sistemleri Kullanılmalıdır?

Günümüzde evlerin faturalarında su, doğalgaz ve elektrik faturaları majör giderleri oluşturmaktadır. Bu giderleri %50’ye kadar azaltmak mümkündür. Daha az su kullanımı, daha az elektrik kullanımı ve daha az doğalgaz kullanımı sağlamak için geliştirdiğimiz akıllı ev modüllerimiz sayesinde fatura giderlerinde %50’ye varan düşüşler gözlenir.

Ayrıca akıllı ev sistemimize ait her elektronik ve elektromekanik modül ultra düşük güç tüketimli olarak tasarlanmıştır. Biz taahhüt ederiz ki markamızın logosu bulunan her bir akıllı ev sistemi enerji tüketimi / performans oranında dünyanın en verimli akıllı ev sistemlerinden birisidir.

Modüler Akıllı Ev Sistemleri