Akıllı Priz – Priz Kontrolü

Gerek bağımsız gerekse de akıllı ev sisteminin bir parçası olarak çalışabilen akıllı priz modellerimiz ile priz kontrollerini kolayca yapabilirsiniz. Üstelik hangi priz portunda ne kadar güç tüketiliyor, ortam sıcaklığı ve çalışma sıcaklığı nedir? Bütün bunları görebilmeniz mümkün.

Akıllı priz modellerimizi iki ana gruba ayırmaktayız. Bir portable yani taşınabilir akıllı priz modelleri, birde duvara geçmeli akıllı priz modelleri bulunmaktadır. Taşınabilir olanlar ile taşınamaz olanların özellikleri neredeyse aynı olmakla beraber fonksiyonel ve güvenliği üst seviyede akıllı prizlerdir. Bir prizden ne bekliyorsanız, ondan daha fazlasını alacağınızdan eminiz.

Akıllı Priz Modellerimizin Öne Çıkan Özellikleri Nelerdir?

Aşırı ısınma ve yıldırım düşmesi durumuna karşı akıllı prizlerimizin içinde 3 farklı sigorta çeşidi ve devresi bulunmaktadır. Ayrıca kısa devre koruması da mevcuttur. Bu güvenlik önlemlerinin yanı sıra anlık güç tüketimini ve anlık sıcaklık değerini gösterir. Opsiyonel olarak LCD gösterge özelliğinide müşterilerimize sunmaktayız. Üstelik smart priz modellerimiz wi – fi ve bluetooth ile mobil uygulamamız üzerinden kontrol edilmektedir.

Modüler Akıllı Ev Sistemleri