Akıllı Ev Sistemlerimizle Kolayca Işıklara Hükmedebilirsiniz

Akıllı ev sistemlerimiz sayesinde akıllı evinizdeki bütün ışıklara hükmedebilirsiniz. Mobil uygulamamızdan kolayca ışıkları tek tek açıp – kapayabilir, açık ya da kapalı olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz. Tek tek uğraşmak istemiyorsanız da “hoşça kalın” modu ile akıllı evinizdeki bütün ışıkların kapanmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik “hoşça kalın” ve “hoş geldiniz” modlarının varsayılan ayarlarını değiştirebilir, böylece sadece istediğiniz ışıkların tamamını tek tuşla kapatıp açabilirsiniz.

Akıllı otomasyon sistemlerinin olmazsa olmazlarından olan lamba kontrolü akıllı ev sistemlerimizde hareket sensörü odaklıda çalışabilmektedir. Yani uzaktan kontrol edilebilen ışığı harekete duyarlı şekilde de kullanabilirsiniz. Akıllı ev sisteminin sık kullanılan özelliklerinden biri olarak hem enerji tasarrufu sağlar hem de konforu büyük oranda artırır. Üstelik müşterilerimize bu özelliği birkaç farklı opsiyonda sunmaktayız. Konforu ve tasarrufu büyük oranda artıran akıllı lamba kontrolü uygun fiyatlarla müşterilerimize sunmaktayız.

Yapılan araştırmalar göstermektedir ki ışık giderleri ortalama bir evin elektrik giderlerindeki payı %20 civarındadır. Bu payda ise gereksiz ışığın açık kalma oranı ise bütün evin elektrik giderlerindeki payı %4.8’dir. Özetle akıllı ev sistemlerimizdeki sadece bu özellik sayesinde ortalama olarak elektrik faturasında %4.8 tasarruf sağlanabilir.

Modüler Akıllı Ev Sistemleri