Akıllı Kombi Kontrolü Modülü

Modüler akıllı evin olmazsa olmaz modüllerinden biri olan akıllı kombi kontrol modülü müşterilerimize opsiyonel olarak sunulmaktadır. Akıllı kombi kontrolü sayesinde özellikle soğuk zamanlarda %30’a varan enerji tasarrufu sağlanabilmektedir.

Akıllı Kombi Kiti Nasıl Kullanılır?

Akıllı ev sistemimize ait mobil uygulamalarda “hoşça kal”” ve “hoşgeldiniz” modlarıyla birlikte evin enerji tüketimi otomatik şekilde ayarlanacaktır. “Hoşça kal” modu ile evden çıktığınız anda enerji tüketimi minimum seviyeye düşürülecek, ısı düşecek ve dolayısıyla tasarruf sağlanacaktır. “Hoşgeldiniz” modunu seçerek varsayılan ayar olarak ayarlanan sıcaklığa kavuşur. Bu modların dışında android ve IOS uygulamalarımız üzerinden akıllı ev sistemimizin kombi özelliğini ayrı şekilde yönetebilme imkanı bulunmaktadır.

Akıllı kombi kitimizin kurulumu ve kullanımı oldukça kolaydır. Kullanımı mobil uygulamalarımız üzerinden yapılmaktadır.

Akıllı Kombi Modülünü Hangi Seçeneklerle Satın Alınabilir?

Akıllı kombi kitimiz bağımsız çalışabileceği gibi akıllı ev sistemine entegre şekilde de çalışabilmektedir. Bu nedenle akıllı ev sisteminin bir özelliği olarak satın alınabilir ya da sadece akıllı kombi modülü satın alınarak kullanılmaya başlanabilir.

Modüler Akıllı Ev Sistemleri