Akıllı Ev Sisteminin Güvenlik Özelliklerinden; Panik Alarmı

Akıllı ev sistemimizde dış tehditlerin içeriye sızması durumunda kullanılabilecek hem sanal hem de gerçek panik butonları bulunmaktadır. Bu panik butonları mobil uygulamalarda ve akıllı ev modüllerinin üstünde olmaktadır. Ayrıca oluşturulan senaryolara göre akıllı ev sistemi ile entegre şekilde çalışabilen küçük panik buton modülleri evin istenen noktalarına yerleştirilebilir. Böylece kaçış ve kurtuluş senaryoları çeşitlendirilmiş ve evler daha güvenli hale getirilmiş olur.

Akıllı ev sistemimizin opsiyonel özelliklerinden olan panik alarmı devreye girdiği an alarm çalar ve tanımlı kullanıcılara SMS atar. Bir panik butonu, panik alarmından beklenen beklentilerin tamamını karşılamaktadır. Belirtmek gerekmektedir ki akıllı ev sistemlerimizde panik butonunun sanal özelliği tamamen ücretsiz ve varsayılan özellikler arasında gelmektedir. Sadece ekstra modül ve senaryolara göre yerleştirilen gerçek panik butonları opsiyoneldir.

Akıllı Ev Sistemleri Güvenlik Opsiyonlarımız

Akıllı ev sistemlerimize ait hırsız alarmı, panik alarmı, zehirli gaz alarmı (doğalgaz alarmı), yangın alarmı gibi dış tehditlere ve kazalara karşı mal ve can güvenliğindeki riskleri azaltacak alarm sistemleri seçeneklerini müşterilerimize sunmaktayız.

Modüler Akıllı Ev Sistemleri