Akıllı Ev Sistemleri İçin Akıllı Aydınlatma Seçenekleri

Akıllı ev sistemlerinin önemli bir parçası olan akıllı aydınlatma özelliğimiz bütün lambaların kontrolü seçilen modlara göre otomatik ve manuel şekilde mobil uygulamadan kontrolü mümkündür.

Akıllı ev sistemi için otomatik akıllı aydınlatma gün ışığına duyarlı şekilde lambaların kapanmasını sağlamaktadır. Harekete ve sese duyarlı şekilde lambaların otomatik açılması seçeneği de mevcuttur. Akıllı cihaz uygulamalarımızdan istenilen lambaların kontrolü de mümkündür. Ayrıca mobil uygulamalarımızdan “hoşça kal” modu ile tek tuşla akıllı evdeki bütün lambalar kapatılır, mobil uygulamadan açık olan bütün lambalar anlık olarak görülebilir ve kontrol edilebilir.

Binalar İçin Akıllı Aydınlatma Sistemi

Zamanlayıcı ve gün ışığına duyarlı olarak bina çevresindeki istenen ışıkları kontrol ederken, ses ve harekete duyarlı şekilde de bina içi aydınlatma seçenekleri mevcuttur. Bütün akıllı aydınlatma seçeneklerimiz, bağımsız çalışabilen modül şeklinde tasarlanmıştır ve akıllı ev sistemine ihtiyaç duymamaktadır. Ancak akıllı ev sistemlerimizle entegre şekilde de çalışabilmektedir. Bu nedenle akıllı aydınlatma modüllerimizi alıp, tak – çalıştır şeklinde kullanabilirsiniz.

Neden Akıllı Aydınlatma Kullanılmalıdır?

Modüllerimiz gereksiz kullanımların ve unutkanlıkların önüne geçerek aydınlatma giderlerinde akıllı evlerde ve binalarda %30’a kadar varan tasarruflar sağlarken, hayatı kolaylaştıran bir konfor sunmaktadır.

Modüllerimiz bluetooth ve wi-fi ile uzaktan kontrol edilebilmektedir. Ancak sadece mobil uygulamalarımız üzerinden bu haberleşme kanallarıyla uzaktan kontrolü mümkündür. Çünkü bütün modüllerimiz ve sistemlerimizde olduğu gibi yüksek güvenlik önlemi ve haberleşme kriptolojisi bulunmaktadır.

Modüler Akıllı Ev Sistemleri