Akıllı Ev Sistemi Perde Panjur Modülü

Müşterilerimize sunduğumuz akıllı ev sistemi modüllerinden biriside perde panjur kontrol modülüdür. Modül bağımsız çalışabileceği gibi akıllı ev sistemi ile senkron şekilde de çalışabilmektedir. Zaman ayarlı, gün ışığına ayarlı şekilde otomatik seçenekleriyle kullanılabileceği gibi manuel seçeneğiyle de kullanılması mümkündür.

Perde Panjur Kontrolünde Sizce Kaç Farklı Mod Olabilir?

Zaman ayarlı ya da gün ışığına ayarlı şekilde perde panjur kontrolü otomatik şekilde kullanılırsa, daha fazla gün ışığından faydalanılır ve enerji tasarrufu sağlamada küçük gibi görünen ancak büyük katkılar sunar. Üstelik ışıklar açıldığında otomatik şekilde kapanmasına dair programlanabilir ya da manuel şekilde kapatılabilir.

Perde panjur kontrolü gerek enerji tasarrufu sağlamada, gerek daha fazla gün ışığından yararlanılmasında, gerekse de hayatı kolaylaştıran işleviyle müşterilerimizin seçenekleri arasındadır. Akıllı ev sisteminin bir parçası ya da bağımsız bir modül olarakta satın alınabilir. Perde panjur kontrolü mobil uygulama üzerinden ister manuel ister otomatik seçenekleriyle kolayca yapılmaktadır.

Uzun Ömürlü Akıllı Ev Sistemleri Modülünü Sizlere Sunuyoruz!

Perde panjur modülümüz kaliteli motorlara, ileri teknolojiye ve sağlam bir tasarıma sahiptir. Uzun ömürlü ve işlevsel bir akıllı ev sistemi modülü olarak tasarladık, uzun bir süre test ettik. Şimdilik ön görünüme sunduk, 2017 yılı içerisinde internet sitemiz üzerinden müşterilerimize sunacağız. Ön sipariş ya da detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Modüler Akıllı Ev Sistemleri