Yüksek Güvenlikli Haberleşme İle Akıllı Ev Sistemlerimiz Uzaktan Kontrol Edilir

Akıllı ev sistemlerimizi ve akıllı ev sistemlerimizden bağımsız çalışabilen modüllerimizin kontrolü sadece mobil uygulamalarımızdan yapılabilmektedir. Bunun sebebi ise akıllı ev sistemlerimiz, modüllerimiz ile yüksek güvenlikli haberleşme protokollerimizden kaynaklanmaktadır. Modüllerimizde oluşturduğumuz kriptoloji ve kendi protokollerimiz sayesinde müşterilerimize güvenli şekilde kontrol edilebilen modüler akıllı ev sistemlerini sunmaktayız.

Şu an akıllı cihaz uygulamalarımız beta testlerinde olup, uygulama marketlerinde bulunmamaktadır. 2018’in ilk çeyreğinde, şirketleşme sürecinden hemen önce android uygulamalarımızı Google Play’den, IOS uygulamamızı ise App Store’dan indirilebilir olacaktır.

Akıllı Ev Sistemlerinde Mobil Uygulamalardan Neleri Kontrol Edebilirim?

Elektriksel açma – kapamaların tamamı, priz kontrolü, lamba kontrolü, su vanası kontrolü, kombi kontrolü, perde panjur kontrolü, bahçe sulama kontrolü gibi pek çok kontrol seçenekleri bulunmaktadır. Ayrıca otomatik çalışan akıllı otomasyon sistemlerinde referans değerleri mobil uygulamalar üzerinden kolayca girilmektedir. Örneğin otomatik bahçe sulama sisteminin çalışma periyodu mobil uygulamalardan ayarlanabilmektedir.

Akıllı ev sistemi satın almadan kullanılmak istenen, bağımsız çalışan modülleri kullanan müşterilerimizde mobil uygulamalar üzerinden satın aldıkları modülün bütün özellikleri kullanılabilir.

Modüler akıllı ev sisteminizin anlık bilgilerini (enerji tüketim raporlama, açık olan ışıklar gibi) ve ortam koşullarını (sıcaklık, hava kalitesi gibi) yine mobil uygulamalarda görünmektedir.

Modüler Akıllı Ev Sistemleri