Akıllı Ev Sistemlerimizin En Önemli Özelliklerinden; Hırsız Alarmı

Akıllı ev sistemlerimizde senaryolara göre güvenlik sistemleri oluşturulmaktadır. Güvenlik sistemi bir sorun algıladığında tanımlı kullanıcıların tamamına SMS atar ve hırsız alarmı devreye girer. Böylece evler çok daha güvenli hal alır. Üstelik enerjiye sabotaj ihtimalinde dahi alarm çalmaya devam eder.

İki farklı çalışma prensibi ile iki farklı hırsız alarm modülü bulunmaktadır. Birincisi titreşim algılayan ikincisi ise varlıkların hareketi algılayan modüldür. İki farklı kullanım alanı vardır ve birbirinden bağımsız ya da sistem halinde çalışmaları mümkündür. Örneğin elektrikler hırsızlar tarafından kesilse bile titreşime dayalı hırsız modülü alarmı çalmaya devam edecektir. Sadece hırsız alarmlarına ait devrelerin harici pil besleme seçenekleri bulunmaktadır.

Üstelik güvenlik konusunda kendimizi sürekli geliştiriyoruz ve bu alanda çok farklı ve patentli modüllerle yakın zamanda karşınızda olacağız. Akıllı otomasyon sistemlerin ve akıllı evlerin en önemli özelliği güvenliğidir. Bunun farkında olarak hırsız alarmı, yangın alarmı ve zehirli gaz alarmı gibi pek çok güvenlik opsiyonunu müşterilerimize sunmaktayız.

Ek Güvenlik Seçeneklerini Opsiyon Olarak Satın Alabilirsiniz!

Zehirli gaz, yangın, panik alarmı, tıbbi alarmda tıpkı hırsız alarmı gibi markamıza ait satın alacağınız akıllı ev sisteminin opsiyonel özelliklerindendir.

Modüler Akıllı Ev Sistemleri